Våra medarbetare

Välkommen att kontakta oss idag! Vi finns alltid på plats under kontorstid för att svara på dina frågor och för att hjälpa dig att hitta en optimal lösning för din verksamhet.

Våra kontorstider är:
Måndag – Fredag 8.00 – 16.30 (Lunchstängt: 12.00 – 13.00)

Alla medarbetare

Agneta Rydén

Kundservice/order

Agneta Rydén

031-88 78 80 (vxl)

031-88 78 77
order@tribotec.se

Susanne Torvaldsson

Kundservice/order

Susanne Torvaldsson

031-88 78 80 (vxl)

031-88 78 83
order@tribotec.se

Frida

Miljö- och Kemikaliesamordnare

Frida Blomqvist

031-88 78 88
frida.blomqvist@tribotec.se

Louise

Miljö- och Kemikaliesamordnare

Louise Lindén

031-88 78 88
louise.linden@tribotec.se

Mats Inge Ericsson

ÅF Ansvarig

Produktansvarig Lim & Smörjmedel

Mats Inge Ericsson

0708-88 78 01
matsinge.ericsson@tribotec.se

Robert Myrberg

Försäljning Lim, Smörjmedel & Rostskydd

Distrikt Mellan/Norr

Robert Myrberg

0705-48 45 11
robert.myrberg@tribotec.se

Kim Heden

Försäljning Silikon & Lim

Kim Heden

0702-00 31 35
kim.heden@tribotec.se

Thomas Runebo

Försäljning Danmark Silikon, Lim & Smörjmedel

Thomas Runebo

+45 4052 3330
thomas.runebo@tribotec.se

Camilla Admyre

Produktansvarig Rostskydd

Camilla Admyre

031-88 78 44

0703-28 66 60
camilla.admyre@tribotec.se

Stefan Fältengård

Försäljning Rostskydd

Distrikt Öst/Syd

Stefan Fältengård

0705-28 28 79
stefan.faltengard@tribotec.se

Mats Holmvik

Försäljning Rostskydd

Distrikt Väst/Syd

Mats Holmvik

0766-77 04 00
mats.holmvik@tribotec.se

Henrik Stjerslev Jakobsen

Försäljning Danmark Rostskydd

Henrik Stjerslev Jakobsen

+45 2070 3330
henrik.stjerslev@tribotec.se

Pontus Strivall

Lager/Kvalitet/Miljö

Pontus Strivall

031-88 78 82
pontus@tribotec.se

Jonas Frednäs

Lageransvarig

Jonas Åstrand

031-88 78 79

0736-56 40 87
jonas.astrand@tribotec.se

Predrag Nesic

Lager/Tillverkning

Predrag Nesic

031-88 78 73

Bodil Meijer Gustafsson

Inköp

Bodil Meijer Gustafsson

031-88 78 80 (vxl)

031-88 78 43
bodil@tribotec.se

Peter Lindgren

Ekonomichef

Peter Lindgren

031- 88 78 74

0702-09 78 58
peter.lindgren@tribotec.se

Marie Eriksson

Ekonomiassistent

Marie Eriksson

031-88 78 47
marie.eriksson@tribotec.se

Niclas Arnell

VD

Niclas Arnell

031-88 78 89

0730-22 03 31
niclas.arnell@tribotec.se

Säkerhetsdatablad & dokument

Här kan du läsa mer och ladda ner våra produktblad, intyg, certifikat & säkerhetsdatablad.

Dansk flagga Engelsk flagga